Find us on Facebook Follow us on Tiwtter Subscribe Feed

TTNET Türk Telekom Lokum Kampanyası Detayları Ücretleri

TTNET Türk Telekom Lokum Kampanyası Detayları Ücretleri

Türk Telekomum yeni lokum gibi kampanyası; Türk Telekom abonesiyseniz yani telefonunuz var fakat Adsl abonesi değilsiniz, bu durumda herhangi bir taahhüt alınmadan internet bağlantınız ücretsiz olarak aktifleştirilecek ve hediye edilen ücretsiz tak-çalıştır modemi sayesinde sorunsuz kullanacaksınız. Türk Telekom Lokum internet portalına ücretsiz erişim sağlayacak ve buradan “Saatlik” ve “Günlük” internet paketleri seçebileceksiniz.

- Lokum kampanyasından telefon abonesi olan herkes yararlanabilir.
- İnternet bağlantı üceti ödemezsiniz.
- Modem ücreti ödemezsiniz.
- Türk Telekom Lokum sitesindeki içeriklerden ücretsiz yararlanabilirsiniz.

Lokum Kampanyası Ücretleri ise;


* Aylık download (indirme) miktarı adil kullanım noktası olan 6 GB’yı aştığında ayın geri kalan günleri için download hızı 256 Kbps olarak uygulanacaktır.
** Ücretlere %18 KDV ve %5 ÖİV dahildir.
*** Günlük sınırsız internet paketi kullanımda 03:00 – 02:59 saat aralığı baz alınmaktadır.

Lokum sitesi üzerinden Türk Telekom sınırsız saatlik internet paketini 1TL ‘ye, günlük sınırsız internet paketini ise 2TL’ye istediğiniz saat ya da gün kadar internet paketi satın alabilirsiniz. Bu satın aldığınız süre bittiğinde siz talep etmeden süre uzatılmaz ve süpriz faturalarla karşılaşmazsınız.
Telefon aboneliğiniz devam ettiği sürece modeminizi ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.
Lokum hizmetinden ADSL abonesi olmayan veya en az 3 ay öncesinde ADSL aboneliklerini iptal ettirmiş olan Türk Telekom bireysel telefon aboneleri yararlanabilir.

Bu kampanyada Lokum hizmeti ile bağlantı ücreti, modemin kullanım hakkı ve Lokum internet sitesi erişimi için hiçbir ücret ödenmez. Günlük ve saatlik sınırsız internet paketi kullanımda ise sadece kullandığınız kadar ödersiniz. Üstelik günlük veya saatlik internet paketi kullanmanız durumunda bu ücretler Türk Telekom telefon faturanıza yansıtılır. Ayrıca günlük ve saatlik paket bitiminde paketiniz siz talep etmeden yenilenmez, böylece sürpriz faturalarla karşılaşmasınız.

Nasıl Katılacaksınız:

Türk Telekom ofis ve bayilerine giderek ya da ücretsiz olarak 0 800 500 0 500 Lokum Çağrı Merkezi arayarak kolaylıkla başvurabilirsiniz. Ücretsiz modemi Türk Telekom Ofis ve Bayilerine başvurarak elden teslim alabilir, 0 800 500 0 500 Lokum Çağrı Merkezi ile başvurularda ise kurye ile teslim alabilirsiniz.Telefon aboneliğiz devam ettiği sürece modeminizi ücretsiz olarak kullanmaya devam edebilirsiniz.

Modemi teslim alan abone modemini telefon hattına bağladıktan sonra birkaç dakika bekleyecek ve modem ayarları otomatik olarak yüklenecektir, Explorer açtığında otomatik olarak Türk Telekom haber, magazin vb Portalı www.ttkafe.com sayfasına yönlendirilecektir, google gibi adreslere girmek istediklerinde www.ttlokum.com internet alım sayfalarına yönlendirilecektir.

Sadece Lokum hizmeti alan kullanıcıların ulaşabileceği www.ttlokum.com internet sitesi ile haberden spora, sağlıktan magazine kadar çok geniş bir içeriğe ücretsiz olarak erişebilirsiniz.


top bar
bottom bar

6 Yorum

 1. ayda kac tl ödıyecez

  - Aylık bir ücret bulunmamakta. Bugün internet alıyım, yarın kullanmasamda olur, bu hafta önemli mail bekliyorum internet kafeye gitmeyeyim bir saat bağlanayım gelmiş mi bakayım, gibi sürekli internetle meşgul olmayanlar için düşünülmüş ve Lokum internet portalı üzerinden hangi gün ve saat isterseniz o an için ayarlanabilen seçenekler sunar. Ay içinde kaç gün/saat kullandıysanız faturanıza yansıtılır ve ek ücret alınmaz. Tabiki sürekli internet kullananlar için uygun bir seçenek olmayacaktır, zira bağlantı hızı düşük tutulmaktadır, toplam aylık maliyet olarakta Sınırsız internet paketiyle hemen hemen aynı olmaktadır.

  Bu Yoruma Cevap Yaz
  top bar
  ramazan
  9 Şubat 2012 @ 9pm
  bottom bar
 2. bunu aldım kuramadım

  Bu Yoruma Cevap Yaz
  top bar
  mevlüt
  7 Mart 2012 @ 12pm
  bottom bar
 3. geçenyıl araba almakiçin sınırlı internet aldım 20 gün kullandım araba fiyatlarına baktım 20 gün sonra ptt den kaoattım bana 190 tle dediler 1 gün sonra ttnetten 220 dediler sonra 2 fatura geldi 268 tele kanımızı emdiniz

  Bu Yoruma Cevap Yaz
  top bar
  sabahattin
  30 Mart 2012 @ 9pm
  bottom bar
 4. bende bu uygulamadan yaralanıyorum ama internetim çok yavaşladı memnundum ama artık bir video bile izleyemiyorum tavsiyem netten bir şey indirmeyin yavaşlıyor

  Bu Yoruma Cevap Yaz
  top bar
  minra
  27 Haziran 2012 @ 10am
  bottom bar
 5. Herşey iyi güzel de. ne kadar kullandığıma baktığımda anlaşılmayan büyük rakamlar görüntüleniyor. Bir türlü anlayamadım. hayır gösterdiğim kimse de anlamadı. hızı düştüğünden beri canım çok sıkkın.

  Bu Yoruma Cevap Yaz
  top bar
  Acı Lokum
  16 Temmuz 2012 @ 11pm
  bottom bar
 6. lokum lokum dediniz geçtik bağlanıncaya kadar akla karayı geçtik tam rayına oturdu kapandı ttnet e geçirdiler msj.haber vereceğiz dediler haber yok.arıza kaydı verelim dedik alan yok robot operatör dolaştırıyor.4440375 arıyoruz onunda robot operatörü dolaştırıyor sonunda öğrendikki ttnet geçtikten sonra yeni bir şifreyle modemin tekrar tanıtılması lazımmış iyi ki bunu bilen bir kişi aradıda işimizi hallettik.ttelekomu ve ttnet i acemiler zaptetmiş.ohh rahatladım.

  Bu Yoruma Cevap Yaz
  top bar
  bilsen varlı
  29 Ağustos 2012 @ 1am
  bottom bar

Yorum Yaz